32-dniowe prawo zwrotu
Od 400 zł dostawa gratis

Metody płatności Różowa Szafa

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy że w chwili obecnej Sklep Internetowy Różowa Szafa akceptuje następujące metody płatności:

Płatności z PayPal - Sklep Internetowy z bielizną i ubraniami

PayPal - to system płatności internetowych numer 1 na całym świecie, jest to najszybszy, najbezpieczniejszy i bezawaryjny system płatności. W celu korzystania z usług PayPal Państwo nie muszą posiadać konta w systemie PayPal. Jedynym warunkiem jest posiadanie karty płatniczej. Po upływie kilkunastu sekund od momentu zatwierdzenia płatności w PayPal dział obsługi klienta Różowej Szafy otrzymuje informację, że płatność została zaksięgowana. Podczas dokonywania płatności zostają Państwo przekierowani bezpośrednio na stronę PayPal, mając tym samym gwarancję bezpieczeństwa przebiegu płatności.


Płatności z tPay - Sklep Internetowy z bielizną i ubraniami

tPay - szybki i wygodny system płatności internetowych, między innymi system oferuje szybkie przelewy dla klientów wielu polskich banków, BLIK, zapłatę kartą oraz najszersze spektrum innych metod płatności. Ta metoda jest w pełni bezpieczna i niezawodna.


Płatności z Raiffeisen Polbank - Sklep Internetowy z bielizną i ubraniami

Klasyczny przelew bankowy. Może to być przelew wykonany przez Państwa bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej banku. Również może to być wpłata przelewem poprzez Pocztę Polską lub inne miejsca świadczące usługi wpłat na konto (na przykład w kasie banku jeśli Państwo nie posiadają ani konta bankowego ani karty płatniczej). Szczegóły opłaty są widoczne przy wyborze odpowiedniej metody opłaty w koszyku zakupów. Termin dostawy w tym przypadku jest dłuższy ze względu na gwarantowany termin zaksięgowania przelewu bankowego w terminie do 5 dni roboczych. Z doświadczenia można powiedzieć że termin zaksięgowania klasycznego przelewu jest znacznie krótszy.


Płatności

PayU - dla fanów PayU oferujemy również tę metodę.


Przypominamy że każdy system płatności posiada własny regulamin.

Jeśli Państwo preferują inne metody płatności - prosimy o kontakt. Ewentualnie wybrany przez Państwa sposób płatności wkrótce pojawi się w ofercie Sklepu Internetowego, ponieważ słuchamy naszych klientów i cały czas rozwijamy Sklep Internetowy dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa zakupów. Informację prosimy kierować za pośrednictwem zakładki Kontakt, lub prosimy o maila (informacje kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie Kontakt). Dziękujemy za pomoc w rozwoju naszego Sklepu Internetowego.