Twój mężczyzna zaprosił Cię na wspólne świętowanie Mikołaja w dodatku na romantycznym kilkudniowym wyjedzie tylko we dwoje? Seksowny kostium Mikołajki może być idealnym sposobem na sprawienie radości swojemu mężczyźnie.

Jak myślisz, czy spodoba mu się zalotny model kostiumu erotycznego Mikołajki z kapturem? A może masz piękne piersi i chcesz je zaakcentować w półprzezroczystych miseczkach, które wiele odkrywają ale zostawiają przyjemną nutkę tajemniczości? A może jesteś nieśmiała i wolisz coś delikatniejszego i subtelniejszego niż seksowny kostium Mikołajki? W sklepie internetowym z bielizną RóżowaSzafa.pl znajdziesz wiele modeli stroju Mikołajki, wejdź (kliknij tu) i zobacz czy w którymś z nich czułabyś się komfortowo.

To od Was zależy jak będzie wyglądał ten wyjątkowy wieczór. Może wcielisz się w rolę pomocnika Świętego Mikołaja (którym będzie Twój facet) lub zalotnie staniesz pod choinką mając założony seksowny kostium Mikołajki i pozwolisz aby Twój mężczyzna rozpakował prezent? Może usiądziecie razem przy kominku z lampką czerwonego wina i przegadacie całą noc (no może prawie całą, bo pewnie w tym stroju mężczyzna będzie chciał z tobą nie tylko rozmawiać…). Ilu ludzi na świecie tyle pewnie pomysłów. A Ty? Jaki wieczór zaplanowałaś?

Niezależnie od tego jak ma wyglądać ten wyjątkowy wieczór, pamiętaj, że nic na siłę (trudno to sobie wyobrazić ale są mężczyźni, którzy niechętnie bawią się w przebieranki). Jeśli nie jesteś pewna, co Twój partner sądzi o strojach erotycznych i czy spodoba mu się seksowny kostium Mikołajki, to najlepiej najpierw porozmawiaj z nim otwarcie o swoich pragnieniach i wspólnie zadecydujcie jak ten wieczór może wyglądać. Na szczęście większość mężczyzn uwielbia takie niespodzianki od swojej Mikołajki.

Miłej zabawy z ukochanym, życzy Różowa Szafa - sklep internetowy z bielizną i ubraniami. Zapraszamy na modne i bezpieczne zakupy!