Kobieta z dobrze dopasowaną bielizną damską potrafi w ułamek sekundy postawić mężczyznę w pełnej gotowości. Propozycja na dziś: body sexowne, bo cóż działa na mężczyznę lepiej niż widok ukochanej kobiety w mega seksownej bieliźnie? Zastanówmy się tylko jak sprawić by wybrany kostium spodobał się naszemu Partnerowi.

O gustach podobno się nie dyskutuje ale MY, KOBIETY, musimy wiedzieć czym uszczęśliwić mężczyznę i co zrobić żeby był zachwycony.

1.Typ twardziel pragnie nacieszyć się kobietą bez całej otoczki wręczanych kwiatów, romantycznych spacerów itp. po prostu uważa, że wszystko mu się należy. Ale i takich łobuzów kobiety kochają wiec radzimy na randkę z takim facetem założyć frywolna sukienkę a pod nią seksowną czerwoną lub czarną bieliznę a wręcz najlepiej zmysłowe body erotyczne.

2.Typ romantyk to taki mężczyzna, którego możesz śmiało wyciągnąć z domu na komedie romantyczną, potem zjeść romantyczną kolację w urokliwym miejscu z kieliszkiem szampana i truskawkami. Taki, któremu możesz opowiadać romantyczne historie swoich przyjaciół i od tych wszystkich romantyczności nie będzie go mdliło, bo sam je uwielbia. Tak, ten Pan pewnie doceni subtelną bieliznę damską, która nie odkrywa wszystkiego od razu a pozwala najpierw sobie wszystko wyobrazić. Pewnie spodoba mu się coś w łagodnym, gustownym stylu.

3.Typ kumpel - taki, z którym możesz rozmawiać na luzie o wszystkim, pewnie rozbawi cię zabawnymi opowiadaniami i wysłucha, gdy tego będziesz potrzebowała. Taki partner prawdopodobnie będzie zadowolony, gdy założysz na siebie ubranie/bieliznę z jakimś komiksowym zabawnym motywem lub optymistycznymi napisami, a nawet zadowoli się bielizną wyglądającą na sportową, na przykład zwykłym, wygodnym i praktycznym body z bawełny.

Body erotyczne to ciekawy pomysł na zyskanie pewności siebie oraz na podkręcenie atmosfery w związku.

A może po prostu masz ochotę sprawić wyjątkowy prezent swojemu mężczyźnie? Ciekawą alternatywą może być zmysłowa koszulka.

Sexowne koszulki możesz zakładać na specjalne okazje albo używać je jako bieliznę nocną. Najczęściej wykonane są z przyjemnej dotyku bawełny, otulającej satyny lub zmysłowej koronki. Dzięki temu, że dostępne są w wielu kolorach możesz z łatwością wybrać taką, która najbardziej do Ciebie pasuje.

Body oraz koszulki zmysłowe są modnym i praktycznym pomysłem na prezent dla dziewczyny, partnerki, żony a także dla mężczyzny, bo przecież widok ukochanej powinien sprawić nie lada niespodziankę!