Biustonosze usztywniane posiadają (jaka sama nazwa wskazuje) usztywnione miseczki, które zapewniają piersiom idealne podtrzymanie. Dostępne są biustonosze usztywniane wzmacniane fiszbinami, które pozostawia piersi stabilne w miseczkach biustonosza. Jednak niektóre Panie wolą biustonosze usztywniane bez fiszbin. Spowodowane jest to kilkoma czynnikami, m.in.:

  • Biustonosze usztywniane bez fiszbin są lżejsze, wygodniejsze, sprawiają wrażenie miękkich.
  • Warto też dodać, że biustonosze usztywniane bez fiszbin są bezpieczniejsze w użytkowaniu, bo wielokrotne pranie w nieodpowiedni sposób biustonosza może osłabić materiał i spowodować jego przetarcie a to niesie za sobą ryzyko wysunięcia fiszbiny i ewentualnego zranienia piersi.
  • Biustonosze usztywniane bez fiszbin cechują się delikatnym, łagodnym wyglądem, dzięki czemu możesz czuć się jeszcze bardziej subtelnie i dziewczęco.

Jak każde biustonosze, także biustonosze usztywniane bez fiszbin posiadają niewielkie wady. Dużo zależy od Ciebie, jeśli wybierzesz biustonosz dobrze dobrany do twojej sylwetki, zminimalizujesz ryzyko pojawienia się tych wad. Niewątpliwą wadą jaką mają biustonosze usztywniane bez fiszbin jest to, że przeważnie piersi są złączone a biust nie jest aż tak idealnie podtrzymywany jak w biustonoszach z fiszbinami. Fiszbiny stanowią konstrukcję (tzw. rusztowanie) która podtrzymuje piersi. Dlatego biustonosze usztywniane bez fiszbin są zazwyczaj bardziej zabudowane od pozostałych staników aby dały radę utrzymać okazały biust.

Fiszbiny wykonane są najczęściej z metalu, choć bywają też plastikowe. Półokrągłe "druciki" (jakimi są fiszbiny) wszyte są w "tunel" zrobiony z materiału i umieszczone pod miseczkami. To sprawia, że dzięki fiszbinom piersi są stabilnie podtrzymane w biustonoszu. Jeśli jednak wolisz biustonosze usztywniane bez fiszbin, Twój biust również może być dobrze podtrzymany, musisz tylko wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar i fason biustonosza. Przed kupnem sprawdź dokładnie rozmiar biustonosza z podanej tabeli rozmiarów producenta (w sklepie internetowym z bielizną Różowa Szafa PL obok towaru kliknij przycisk Rozmiarówka), dopasuj odpowiednią dla siebie miseczkę i ciesz się komfortem użytkowania biustonosza usztywnianego bez fiszbin.

Warto jeszcze dodać, że biustonosze usztywniane bez fiszbin dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać taki, jakiego noszenie sprawi Ci największą przyjemność. Zapraszamy do kategorii Biustonosze usztywniane.

Biustonosze usztywniane polecane są w szczególności dla Pań, które posiadają średni i duży biust, ponieważ kusząco unoszą piersi oraz nadają im ładny kształt.

Zazwyczaj zakładasz bez zastanowienia biustonosz, który wydaje się być taki jak wszystkie inne. Nawet nie wiesz, jak bardzo zaawansowanym technologicznie produktem jest biustonosz. Biustonosze usztywniane różnią się sposobem produkcji - niektóre są szyte, inne są produkowane z trwałych przejrzystych siateczek, koronek, dzianin, satyny a jeszcze inne formowane pianki lub gąbki.