Filtrowanie

Rozmiar

Pokaż wszystkie Ukryj

Kolor

Cena

0 zł - 360 zł

Wyprzedaż

Nowości

Dostępność

Bezpieczne zakupy

Bezpieczna płatność z PayPal
Bezpieczna płatność kartą z PayPal
Płatność z PayU
Bezpieczny przelew bankowy z Raiffeisen Polbank
Poczta Polska
InPost
100% SSL bezpieczeństwo

Stroje kąpielowe na plażę

Stroje kąpielowe na plażę

Zbliża się lato a z nim upragnione wakacje. Czeka nas szybki przegląd szafy i skompletowanie wakacyjnej walizy. Z pewnością przydadzą się letnie ubrania a może nawet stroje kąpielowe na plażę - jeśli zamierzamy jechać nad morze lub jezioro. Wybór kostiumów jest ogromny więc możemy wybrać taki który będzie nam się podobał i pasował do naszej sylwetki.

Jednoczęściowy strój kąpielowy pomoże nam ukryć drobne niedoskonałości (bo któż ich niema????). Jednak chcąc zrobić wrażenie na mężczyźnie pamiętajmy, że nie każdemu Panu podobają się stroje dwuczęściowe. Oczywiście to nie zasada. Duży wybór strojów kąpielowych damskich sprawia, że można wybrać taki w którym wygląda się olśniewająco.

Dwuczęściowy strój kąpielowy jest praktyczny, dlaczego?

- mamy możliwość rozbierania osobno góry i dołu stroju co jest wygodne w przebieraniu się po kąpieli. Dodatkowo, jeśli tylko zamoczyliśmy dół stroju możemy wymienić tylko majtki na suche,

- możemy dowolnie zestawiać górę i dół stroju kąpielowego i stworzyć własny styl. Uważasz, że niebieski strój kąpielowy jest nudny i przewidywalny? Za to czerwony jest zbyt odważny? Skompletuj swój zestaw! Góra czerwona i dół niebieski stworzą wyjątkowy marynarski look like.

Jeśli nadal nie możesz zdecydować się jaki wybrać strój kąpielowy na plażę to możesz skorzystać z porad dostępnych na forum, np.: kafeteria.plLeave a reply