32-dniowe prawo zwrotu
Od 400 zł dostawa gratis

Biustonosz "Felipina Maxi" Art. 475M

Biustonosz "Felipina Maxi" Art. 475M — Biustonosz, Niezwykle gustowna propozycja na sezon jesienno zimowy! Tym razem dla PaĹ„ obdarzonych...

More details

Gaia

New product

101,99 zł (z VATem)

Biustonosz
Niezwykle gustowna propozycja na sezon jesienno - zimowy! Tym razem dla Pań obdarzonych pełniejszymi kształtami (rozmiary do K). Ten miękki biustonosz został wykonany ze ślicznego dwukolorowego haftu o kwiatowych motywach i koronkowej ażurowej dzianiny. Boczki wyprodukowano ze sprężystej lycry. Wewnętrzna strona miseczek podszyta jest delikatną 100% bawełną. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Trzyrzędowe haftki posiadają trójstopniową regulację. Zastosowane ramiączka są wysokiej jakości i mają znaczną odporność na deformację i rozciąganie. Szerokością są dopasowane do większych rozmiarów. .Na szczególną uwagę zasługuje całkowicie nowatorska technologia szycia bocznych fiszbin (występują we wszystkich rozmiarach). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, które czują dyskomfort z powodu wbijających się w ciało fiszbin zastosowaliśmy nową technologię ich szycia. Polega ona na tym, że zamiast jednego elementu występują dwa, współpracujące ze sobą. Końcówki fiszbin są wszyte w elastyczną taśmę i zachodzą na siebie wewnątrz tunelu. Ponadto są wykonane z cieńszego i bardziej elastycznego tworzywa, co umożliwia idealną ich współpracę z użytkowniczką biustonosza - przy każdym ruchu fiszbiny poruszają się zgodnie z ruchem ciała zachodząc jedna na drugą (proszę spojrzeć na załączony schemat).Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie zagwarantuje jeszcze większy komfort noszenia naszej bielizny.

Figi
Figi wykonane z połączenia ślicznego dwukolorowego haftu o kwiatowych motywach i koronkowej ażurowej dzianiny. Tył oraz elementy boczne wyprodukowano z delikatnego elastycznego tiulu. Mają one podwyższony krój i nie posiadają bocznych szwów, dzięki czemu doskonale układają się na sylwetce.